Úvod

 

 

 

 !!! Objednávky odosielame len GLS kuriérom !!!

Ďakujeme za pochopenie. 


 

 

Vitajte na stránke creativepatchwork. Ponúkame Vám sortiment vhodný na dekoračné účely a taktiež na tvorbu patchworkových dekorácií. 

 
      V našej ponuke nájdete taftové stuhy v šírke 9mm, 10mm, 25mm, ktoré sú jednofarebné alebo s bodkovaným vzorom v rôznych farbách. Ďalej sú to rypsové stuhy v šírke 10mm, 16mm, 25mm, ktoré majú rôzne motívy od kvetinových, ovocných, lízatkových a detských. Saténové stuhy s krásnym leskom sú vysoko kvalitné a pevné o šírke 10mm, 16mm, 22 mm, 25mm v rôznych farebných prevedeniach a vzoroch. Monofilové stuhy môžete nájsť v šírkach 6mm, 10mm, 22mm, 40mm v rôznych farebných prevedeniach, s kvetovaným alebo dekoračné s drôtom s bodkovaným vzorom, ktoré sú vhodné pri tvorbe mašlí. Stále žiadané sú i stuhy kárované a textilné, ktoré ponúkame v šírkach 10mm, 25mm v kvetinových vzoroch s krajkou a kárované stuhy s krajkou. Prírodná jutová stuha v šírke 40mm je vhodná ako obalový materiál na rôzne dekorácie a aranžmány. V našej ponuke si môžete vybrať zo širokej škály farieb rôznych flitrov napr. v tvare kvetinky 15mm, hladké flitre 6mm a plastové kvetinky 11mm. Ďalším dôležitým prvkom pri tvorení sú hadovky, prymky a sutašky. Hadovka (9mm) je druh prámiku, prymky a používa sa na zdobenie odevov, alebo dekorácií. Sutašky (3 mm) sú v poslednej dobe vyhľadávané i ako materiál pre autorskú bižutériu, patchwork a ďalšie kreatívne techniky, kedy sa sutaška rôzne prešíva a kombinuje s korálkami. Prymky (10mm) sa dajú využiť v zdobení odevov ako aj dekorácia napr. lemovanie patchworkových výrobkov. Čipky sú ďalším nevyhnutným komponentom v odevnom a textilnom priemysle, pri tvorbe bytových doplnkov a taktiež pri tvorení patchworkových dekorácií. Paličkovaná čipka (15mm, 19mm) je vyrobená z bavlny.
 
Budeme radi, ak si vyberiete z našej ponuky, ktorú budeme postupne rozširovať o ďalšie zaujímavé produkty, ktoré vám uľahčia výrobu vašich originálnych hand-made patchworkových vecičiek, na ktoré sa veľmi tešíme. 
 
 
Prajeme vám príjemné nakupovanie a ešte príjemnejšie tvorenie :-)
    Copyright 2014 - 2023 © www.creativepatchwork.sk